Kanada Vizesi

Kanada Vizesi

Kanada vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş Kanada vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. Kanada vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. Kanada vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise Kanada Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

Kanada Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra Kanada vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Firmamız vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

Kanada Vize Formu

Kanada vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir. Kanada vize formu Karya International tarafından doldurulmaktadır.

Kanada Vize Evrak Çevirisi

Vize başvurusu için hazırlanan evrakların bazı konsolosluklar tarafından İngilizce tercümesinin dosyada bulunması istenmektedir. Kanada vizesi için başvuru dosyasında evraklarınızın çevirilerinin bulunması gerekmektedir. Kanada vize danışmanlık hizmetimize, evraklarınızın çevrilmesi de dahildir.

Kanada Turist Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Kanada turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Kanada Ticari Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Kanada ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Kanada Öğrenci Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Kanada öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Kanada Transit Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Kanada transit vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.