Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi

HOLLANDA VİZE RANDEVUSU

Hollanda vize başvuruları Hollanda başkonsolosluğunun yetki vermiş olduğu vfs başvuru merkezi tarafından kabul edilmektedir. Randevusuz başvuru kabul edilmemektedir. Randevuların yoğun olduğu dönemlerde erken saat başvuru ve vip randevu hizmetleri vardır. Hollanda vize randevusu çağrı merkezlerinden ve sitelerinden alınmaktadır.

HOLLANDA VİZE BAŞVURUSU

Hollanda Vize Başvuru Formu web sayfası üzerinden ücretsiz olarak temin edilebilmektedir.

25.09.2014 tarihi itibariyle vize işlemleriniz için parmak izi alınmaktadır. Bu tarihinden itibaren Schengen vizesi alacak başvuru sahiplerinin randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Hollanda vizesi için, vize türünüze göre turistik, ticari, öğrenci vizesi ile alakalı hazırladığınız evrakların Hollanda vize prosedürüne uygun, güncel, asıl veya suret olup olmadığına konusunda eksiksiz bir şekilde sizleri bilgilendireceğiz.

Hollanda vize işlemlerinizin onay sürecinde kesin ve tam yetki Hollanda Konsolosluğu’na aittir. Vize başvuruları için ödenen vize işlem ücreti başvurunun reddi halinde iade edilmeyecektir.

Başvuru formunuz ve diğer vize işlemlerinizde, danışmanlık hizmeti almanız olası yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldıracaktır.