İrlanda Vizesi

İrlanda Vizesi

İrlanda vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş İrlanda vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. İrlanda vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. İrlanda vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise İrlanda Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

İrlanda Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra İrlanda vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Firmamız vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

İrlanda Vize Formu

İrlanda vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir.İrlanda vize formu Karya International tarafından doldurulmaktadır.

İrlanda Vize Evrak Çevirisi

Vize başvurusu için hazırlanan evrakların bazı konsolosluklar tarafından İngilizce tercümesinin dosyada bulunması istenmektedir. İrlanda vizesi için başvuru dosyasında evraklarınızın çevirilerinin bulunması gerekmektedir.İrlanda vize danışmanlık hizmetimize, evraklarınızın çevrilmesi de dahildir.

İrlanda Vizesi Yerinize Başvuru

Vize başvurusu için bazı ülkeler şahsi başvuru istememektedir.İrlanda vizesi başvurunuzda önceki vizesinizde VIS ibaresi bulunuyorsa yerinize vize başvurunuzu yapabilmekteyiz.

İrlanda Turist Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İrlanda turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İrlanda Ticari Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İrlanda ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İrlanda Öğrenci Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İrlanda öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.