Danimarka Vizesi

Danimarka Vizesi

DANİMARKA VİZE RANDEVUSU

Danimarka vize randevusunu Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya’ dan yapmak istiyorsanız 0212 373 58 03 numaralı telefonu arayarak ve web sitelerinden ücretsiz bir şekilde randevunuzu alabilirsiniz. Randevu almak için pasaportunuzda ki bilgileriniz yeterli olacaktır. Seyahatinizin başlangıç tarihine 90 günden fazla var ise vize başvurusunda bulunamazsınız. Randevular genellikle yoğunluğa göre değişebilir.

DANİMARKA BAŞVURU FORMU

Danimarka Vize Formu web sayfası üzerinden ücretsiz olarak temin edilebilmektedir. Danimarka vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde deneyimli danışmanlarımız tamamlayıp dosyanıza ekleyecektir.

DANİMARKA TURİSTİK VİZE

Danimarka’ da turistik vize ile ülkenin tarihi, turistik ve kültürel yerlerini gezip görmek, amaçlı seyahat edilmektedir. Danimarka’ da turist vizesi ile bir otel’ de konaklayabilir veya Danimarka’ da ikamet eden akrabanız var ise belediye onaylı davetiye ile 90 günü aşmamak suretiyle kalabilirsiniz. Otel konaklamanızı ve ulaşım rezervasyonlarını danışmanlarımız hazırlayıp dosyanıza ekleyecektir.

DANİMARKA TİCARİ VİZE

Danimarka’ ya ticari vize ile gitmek istiyorsanız firma toplantısına, firma ziyaretine veya fuara ticari vize ile seyahat edebilirsiniz, adınıza düzenlenmiş olan davetiyeyi dosyanıza eklemeniz gerekiyor. Danimarka’ da 90 güne kadar ülkede giriş hakkı sağlanıyor.

DANİMARKA ÖĞRENCİ VİZE

Danimarka’da eğitim almak isteyen öğrencilerin almaları gereken vize türüdür. Danimarka’ da muhtemel eğitim almayı planladığınız tarihleri belirten ve eğitimin amacını ve içeriğini kapsayan kaydınızın oluşturulmuş olan bir belgenin size ulaşmış olması gereklidir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.